تبلیغات اینستاگرام ، بزرگ ترین بازاریابی اجتماعی ایران :

((تبلیغات اینستاگرام ))

مقدمه :

اینستاگرام به عنوان بزرگ ترین شبکه اجتماعی در شبکه ایران بستری مناسب برای کسب و کارهای مختلف است . افراد بسیاری در سال 2021 از این شبکه استفاده می کنند. تا بتوانند رونق و بازدهی کسب و کار های حضوری خود را بالا ببرند. یا کسب و کار آنلاین در این شبکه راه اندازی کنند . چرا تبلیغات اینستاگرام نسبت به تبلیغات دیگر سودآورترین و تاثیر گذار ترین نوع تبلیغات شناخته شده است . به همین دلیل در این متن به چگونگی انجام تبلیغات اینستاگرام تاثیر گذار برای آگاهی بیشتر شما خواهیم پرداخت .

تبلیغات اینستاگرام :

تبلیغات در اینستاگرام باید از یک سری قوانین و تکنیک های خاص پیروی کنند تا بتوانند. با موفقیت روبه رو شوند. چرا که اگر تبلیغات اینستاگرام شما با کیفیت و تاثر گذار نباشند .درصورت خرید لایک اینستاگرام یا خرید فالوور اینستاگرام و خرید بازدید اینستاگرام برای موفقیت تبلیغات خود نمی توانید .بازدهی بالایی را مشاهده بکنید .

تکنیک های تبلیغات اینستاگرام :

1 ــ کیفیت تبلیغات اینستاگرام شما :

توجه داشته باشید کیفیت عکس هایی که شما برای تبلیغات اینستاگرام خود ارائه می دهید. بسیار مهم هستند . درست است .که تمامی کاربران اینستاگرام که ارائه تبلیغات هستند. نمی توانند از دوربین های حرفه ای و بسیار گرانی برای تبلیغات خود استفاده کنند . اما می توانند. با استفاده از وسایل و اپ های مختلف عکس های با کیفیت تری نسبت به عکس های عادی تهیه کنند .

برای مثال شما می توانید از اسمارت فون های هوشمند استفاده کنید .تا عکس های خود را بسیار جذاب تر و با کیفیت بهتری برای تبلیغات اینستاگرام ارائه بدهید . چرا این وسیله می تواند هنگامی که شما روی تبلیغ محصول خود متمرکز شوید .و عکس خود را نور بالا تهیه کنید. می تواند باعث ارائه یک عکس عالی برای تبلیغات شما شود .

2 ــ استفاده از کپشن های مختلف برای تبلیغات اینستاگرام :

کپشن در تبلیغات اینستاگرام یکی از تاثیر گذار ترین قسمت ها هست .چرا که می تواند دنبال کننده های شما را با توجه به متن های ارائه شده به خرید از شما تشویق کند . شما برای ارائه کپشن در تبلیغات خود باید مطمن شوید که از کپشن های عالی و عملگرایی استفاده می کنید . اگر در تبلیغی از یک کپشن استفاده کردید که نتوانست آن را تبلیغ را به نتیجه دلخواه شما برساند سعی کنید. از کپشن های دیگر استفاده کنید .

برای اطلاع یافتن از بهترین کپشن های موجود در حوزه کاری خود می توانید .در اینترنت پرطرفدار ترین کپشن های موجود را سرچ کنید . یا اینکه می توانید در شبکه اینستاگرام با دنبال کردن افرادی که در حوزه کاری شما فعالیت دارند و به موفقیت رسیده اند .مطالعات داشته باشید و با کپشن های مورد استفاده این افراد آشنایی پیدا کنید .

3 ــ استفاده از ویرایشگر برای عکس های مورد نظر خود :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ویرایشگر های متنوعی طراحی شده اند .که می توانند به جذابیت عکس های شما برای تبلیغات اینستاگرام تا حد بالایی کمک کنند . برای مثال شما می توانید با استفاده از ویرایشگر هایی همچون ENLIGHT  و VSCO  عکس های تبلیغات اینستاگرام خود را با بهترین روش های ممکن ویرایش کنید. و عکس هایی با کیفیت و حرفه ای برای تبلیغات خود ارائه کنید .

شما می توانید قبل از اینکه از ویرایشگر برای عکس های خود استفاده کنید .در پیج هایی که در حوزه کاری شما فعالیت دارند .مطالعات متفاوتی انجام داده و از عکس ها و ویدیو هایی که برای تبلیغات اینستاگرام خود در پست ها یا در استوری ها به نمایش می گذارند الهام بگیرید .

تنوع در تبلیغات اینستاگرام نکته بسیار بسیار مهمی است . برای مثال شما می توانید برای عکاسی از محصولات خود از مکان ههای متفاوت ، رنگ های متفاوت و حالت های متفاوت استفاده کنید . اما در استفاده از فیلتر برای ویرایش عکس های خود بهتر از یک فیلتر استفاده کنید. تا بتوانید یک تم خاص برای برند خود در اینستاگرام ایجاد کنید .

4 ــ استفاده از هشتگ های پرطرفدار :

هشتگ یکی از تاثیر گذار ترین عامل های تبلیغات است . کسانی که از هشتگ های پرطرفدار برای ارائه تبلیغات خود استفاده می کنند نسبت به افرادی که از هشتگ های عادی برای تبلیغات استفاده می کنند به صورت میانگین دو برابر کسب درآمد دارند .

هشتگ گذاری می تواند تبلیغات شما در دسترس افرادی قرار بدهد که به دنبال محتواهای مفید و جدید در اینستاگرام می گردند . هنگامی که شما از هشتگ های محبوب و پرطرفدار اینستاگرام استفاده می کنید. پست های شما تا حد بالایی با افزایش بازدید اینستاگرام روبه رو شده و در نتیجه باعث موفقیت تبلیغات اینستاگرام شما می شود .

5 ــ استفاده از استوری اینستاگرام :

استوری اینستاگرام را می توان یکی از مهم ترین بروزرسانی های شبکه اینستاگرام دانست . چرا شما با استفاده از استوری اینستاگرام می توانید. تبلیغات زیادی را در هر روز برای کاربران اینستاگرام خود به نمایش بگذارید .

 تبلیغات در استوری باعث می شود تا پیج اینستاگرام شما از محبوبیت بیشتری برخوردار باشد. چرا که در استوری های اینستاگرام شما می توانید. از شکل های بسیار متفاوتی برای ارائه تبلیغات خود استفاده کنید . و تنها محدود به ارائه سه یا پنج پست در روز در شکل های همیشگی نخواهید بود . موفقیت شما در تبلیغات استوری به خلاقیت شما وابسته است. سعی کنید. تنوع بسیار بالایی در تبلیغات ارائه شده در استوری های خود داشته باشید .

از دیگر مزیت های استوری می توان به قرار گیری تبلیغات شما به محض انتشار در اولین استوری های ارائه شده .در صفحه مخاطبانتان اشاره کرد . زیرا شما زمانی در اینستاگرام دیده می شوید .که همیشه در صدر جدول فعالیت ها باشید . برای این کار می توانید از ارائه مکرر تبلیغات در پست ها و استوری های متنوع استفاده کنید .

6 ــ استفاده از لایو برای تبلیغات اینستاگرام خود :

هنگامی که شما در صفحه اینستاگرام خود تعداد فالوور های بسیار زیادی داشته باشید .استفاده از لایو اینستاگرام برای ارائه تبلیغات اینستاگرام می تواند. یکی از بهترین استراتژی های موجود باشد . چرا که به هنگام لایو پروفایل شما در صدر جدول استوری ها قرار می گیرد .و به تمامی فالوور های شما اعلام می شود که شما در حال برگزاری لایو اینستاگرام هستید. تا این افراد هم فرصتی برای شرکت در لایو شما را داشته باشند .

شما در لایو اینستاگرام می توانید با معرفی محصولات  برای تبلیغات اینستاگرام خود و تعامل جمعی و ارائه محتوای تاثیر گذار مخاطبان خود را برای خرید کردن از شما متقاعد سازید. همچنین شما می توانید در صفحه اینستاگرام خود برای معرفی محصولات جدید و تازه وارد به پیج اینستاگرام خود و رونمایی از آنها علاوه بر استوری و پست های مورد نظر خود از لایو نیز استفاده کنید . چرا که این کار باعث ایده آل سازی تبلیغات اینستاگرام  برند شما و به وجود آمدن یک ارتباط بسیار موثر با کاربران شما خواهد شد .

7 ــ هدایت کاربران برای خرید از تبلیغات اینستاگرام :

فروش محصولات در اینستاگرام با دو روش صورت می گیرد :

1 ــ افرادی که برای فروش محصولات خود در دایرکت اینستاگرام سفارش قبول می کنند .

2 ــ افرادی که کاربران اینستاگرام را برای خرید به محلی دیگر هدایت می کنند .

در هر دو صورت شما باید به صورت واضح در تبلیغات به کاربران خود اعلام کنید .که چگونه از شما خرید را انجام بدهد . اگر می خواهید در دایرکت اینستاگرام از این افراد سفارش قبول کنید به آنها اعلام کنید که برای سفارش به دایرکت شما مراجعه کنند . اگر می خواهید کاربران اینستاگرام خود را برای خرید به مکانی دیگر هدایت کنید لینک سایت ،. خرید ممبر تلگرام در الوممبر ، صفحه اینستاگرام دیگر و… را به صورت دقیق و کامل برای آنها درج کنید و از اینکه کاربران شما با کلیک بر روی لینک وارد مکان مورد نظر برای خرید می شوند .اطمینان کامل حاصل کنید .

تبلیغات اینستاگرام

8 ــ استفاده از تخفیفات ویژه در تبلیغات اینستاگرام :

شما برای اینکه بتوانید در بازاریابی اینستاگرام خود فردی موفق باشید .و باعث مطرح شدن بازاریابی خود بشوید می توانید از بن های تخفیف استفاده کنید . چرا تخفیفات در اینستاگرام می تواند کاربران اینستاگرام را به دنبال خرید .محصولات شما بیاندازد و مقدار بازدید از پروفایل شما را بالا ببرد .

برای مثال هنگامی که شما یکی از محصولات خود را با 50 % تخفیف ارائه می دهید. این باعث می شود تا فالوور های شما پست شما را برای دیگر دوستان به اشتراک بگذارند . تا دوستان آنها نیز در تخفیف گذاری محصولات شما و سود کردن از طریق خرید از شما شریک باشند . این باعث می شود تا افراد دیگر هم پست شما را مشاهده کنند .و نه تنها مقدار بازدید کننده های شما بلکه مقدار فالوور های شما نیز از طریق تبلیغات اینستاگرام افزایش پیدا کند .

همچنین می توانید در تبلیغات خود ذکر کنید .که هر کسی که جز فالوور های من باشد .از این بن تخفیف برخوردار خواهد بود و در نهایت مشاهده کنید .که تا چه حد فالوور های شما افزایش پیدا خواهد کرد .

سخن آخر

شما برای یک بازاریابی موفق نیازمند به تبلیغات هستید .تا برای تلاش های خود در بازاریابی موفقیت را تضمین کنید . اگر مهارت کافی در ساخت تبلیغات ندارید .می توانید از ادمین کار های ماهر سایت ما کمک بگیرید .

http://followerpress.ir/?p=1094

Leave a comment