خرید فالوور واقعی اینستاگرام طبق جدید ترین الگوریتم اینستاگرام در سال 2021

((خرید فالوور واقعی ))

مقدمه :

اعتبار صفحه اینستاگرام هر شخص به تعداد فالوور های آن فرد در شبکه اینستاگرام او بستگی دارد. با وجود اینکه در کشور ایران نسبت به دیگر کشور ها به دلیل فیلتر شدن شبکه فیس بوک و تلگرام توجه بیشتری به شبکه اینستاگرام می شود  . اما جمع آوری فالوور اینستاگرام کار هر شخصی نیست و بسیاری از کاربران اینستاگرام در آن ناکام هستند .

رشد در اینستاگرام ، افزایش فالوور اینستاگرام ، افزایش لایک اینستاگرام نیازمند مقدار بسیار بالایی از زمان هر شخص برای وقت گذاشتن در برنامه اینستاگرام است . اما بسیاری از افراد زمان مناسب را برای پیشرفت و ترقی ندارند .به همین دلیل می توانند با پرداخت کمترین هزینه های ممکن خرید فالوور واقعی اینستاگرام در سایت جی فالوور انجام بدهند تا تمامی موارد بالا را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست بیاورند .

فالوور به چه معنا است ؟

فالوور به معنی دنبال کننده است و یکی از مهم ترین واژه های محبوب اینستاگرام است  چرا که تمامی الگوریتم های اینستاگرام بر سر فالوور و افزایش فالوور اینستاگرام هر کاربر  برنامه ریزی شده اند .

به صورت کلی اینستاگرام بدون فالوور هایش هیچ است و اهمیت خود را از دست خواهد داد  . به همین دلیل کاربران اینستاگرام امروزه یکی از مهم ترین دغدغه های خود را افزایش فالوور اینستاگرام می دانند .

افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از مهم ترین عواملی که باعث می شود. تا افزایش فالوور واقعی اینستاگرام شما با روند صعودی و همیشگی روبه رو شود ،. داشتن میزان بسیار زیادی فالوور واقعی اینستاگرام است .چرا که این فالوور ها اعتبار شما هستند .و باعث می شوند تا شما در چشم کاربران دیگر باارزش به نظر دیده بشوید .

افرادی هستند که برای افزایش فالوور اینستاگرام خود و با ارزش دیده شدن پیج اینستاگرام خود از خرید فالوور فیک استفاده می کنند . این کار اشتباه است. و کاربران اینستاگرام به راحتی می توانند وجود فالوور فیک را در پیج اینستاگرام شما تشخیص بدهند .

راه های تشخیص فالوور فیک :

هنگامی که شما از خرید فالوور فیک برای پیج اینستاگرام خود استفاده می کنید . شاید به مقدار بالایی تعداد فالوور های خود را افزایش داده باشید اما این فالوور ها نمی توانند پست های شما را لایک کنند یا برای شما کامنت بگذارند. و باعث بالا رفتن میزان ویو ویدیو شما بشوند .در نتیجه تعامل در پیج اینستاگرام شما از سطح پایینی برخوردار خواهد بود .

 این درحالی است که شما از میزان بسیار بالایی فالوور برخوردار هستید . در نتیجه نرخ تعامل و فعالیت در پیج اینستاگرام شما با تعداد فالوور های شما همخوانی ندارد . و این باعث می شود تا شما کاربران اینستاگرام بتوانند به راحتی به فیک بودن فالوور های شما پی برده .و اعتماد خود را نسبت به شما از دست بدهند .

2 ــ پروفایل های سفید !

هنگامی که شما خرید فالوور فیک انجام بدهید . پروفایل هایی شما را فالو می کنند که تنها تشکیل شده از یک ایدی اینستاگرام هستند . این پروفایل ها هیچگونه عکس پروفایل ، بیو ، پست یا استوری ندارند . و به راحتی مقدار بالای آن در بین فالوور های شما قابل تشخیص خواهدبود . در نتیجه اگر شخصی به فالوور های شما نگاه کند به راحتی متوجه وجود این صفحات غیر فعال در بین کاربران شما می شود .

3 ــ همه صفحات در حالت باز هستند !

هنگامی که شما خرید فالوور فیک انجام می دهید . تمامی پروفایل هایی که شما را فالو می کنند. دارای صفحاتی در حالت باز هستند .با وجود اینکه در حالت عادی این ویژگی در بین پروفایل های فالو کننده شما کاملا احتمالی است . و کسی نمی تواند بگوید که تمامی این افراد دارای صفحاتی در حالت باز هستند یا دارای صفحاتی در حالت بسته هستند .

چرا باید خرید فالوور واقعی اینستاگرام انجام بدهیم ؟

هنگامی که شما خرید فالوور فیک انجام می دهید نه تنها باعث موفقیت و پیشرفت خود نمی شوید. بلکه تمامی افرادی که شما را فالو کرده اند. با دیدن نابرابری نرخ تعامل در پیج اینستاگرام شما ، و وجود فالوور های فیک اعتماد خود را نسبت به مفید بودن پیج شما از دست داده .و در نهایت حتی ممکن است شما را آنفالو کنند و شما با افت فالوور واقعی در پیج اینستاگرام خود روبه رو شوید .

اما هنگامی که شما از سایت های افزایش فالوور اینستاگرام معتبر خرید فالوور واقعی اینستاگرام انجام می دهید . باعث می شوید. تا کاربران شما نه تنها اعتماد خود را نسبت به صفحه اینستاگرام از دست نداده .بلکه به مفید بودن. و با ارزش بودن صفحه اینستاگرام شکا پی ببرد و سعی کند. تا وقت بیشتری را برای تعامل با شما ارائه بدهد .

خرید واقعی اینستاگرام چیست ؟

شما برای افزایش فالوور اینستاگرام خود می توانید .از بسته های خرید فالوور واقعی اینستاگرام استفاده کنید . سایت ما برای جمع آوری فالوور واقعی اینستاگرام طبق جدید ترین الگوریتم هوشمند سال 2021 و مطابق با جدیدترین آپدیت سایت و برنامه اینستاگرام عمل می کند .

این باعث شده است. تا شما برای افزایش فالوور اینستاگرام خود نه تنها خرید فالوور واقعی انجام بدهید . بلکه این افراد به صورت غیر مستقیم برای افزایش فالوور اینستاگرام شما جمع آوری شوند . درواقع می توانم اینگونه توضیح بدهم که با خرید فالوور واقعی اینستاگرام می توانید صفحه اینستاگرام خود را در دید کاربران مختلف اینستاگرام برای فالو کردن قرار بدهید .

این کاربران طبق میل و بدون اطلاع از اینکه شما خرید فالوور واقعی انجام داده اید. شما را فالوو می کنند . این باعث می شود تا مقدار فالوور بالای شما در چشم کاربران اینستاگرام با ارزش به نظر برسد .

نشانه های خرید فالوور واقعی :

1 ــ برابر بودن نرخ فعالیت :

 هنگامی که شما خرید فالوور واقعی اینستاگرام انجام می دهید . به همان میزان که با افزایش فالوور اینستاگرام روبه رو می شوید ،. مقدار لایک ها ، مقدار کامنت ها و مقدار بازدید کنندگان ویدیو اینستاگرام شما نیز طبق محاسبات افزایش پیدا کند . و نرخ تعامل و فعالیت در پیج اینستاگرام شما طبیعی باشد .

 برای مثال اگر شما دارای 100 فالوور اینستاگرام هستید .باید دارای حداقل 20 لایک در هر پست اینستاگرام خود و 2 کامنت باشید .  در این صورت هر شخصی که صفحه اینستاگرام شما را مشاهده کند از واقعی بودن مقدار فالوور های شما مطمن خواهد شد و به شما اعتماد می کند .

2 ــ پروفایل های واقعی :

هنگامی که شما خرید فالوور واقعی اینستاگرام انجام می دهید اگر لیست فالوور های خود را نگاه کنید تعداد بالایی از این فالوور ها دارای عکس پروفایل ، بیو ، پست و استوری هستند و این نشانه از واقعی بودن این افراد است . چرا که فالوور های فیک هیچ کدام از این موارد را در پروفایل های خود ندارد .

3 ــ وجود صفحات در حالت پرایوت :

هنگامی کهش ما خرید فالوور واقعی اینستاگرام انجام می دهید . عنگامی که به لیست پروفایل های خود نگاه کنید ممکن است افرادی را در این لیست مشاهده کنید. که دارای صفحاتی در حالت پرایوت هستند . درصورتی که فالوور های فیک همگی دارای صفحات باز هستند .

4 ــ بیشتر فالوور خانم !

جمعیت اینستاگرام حدود 69 % از جنس مونث تشکیل شده است . این باعث می شود تا هنگامی که شما خرید فالوور واقعی اینستاگرام انجام می دهید. تعداد افراد بیشتری از جنس مونث نسبت به جنس مذکر دریافت کنید . طبق آمار ها میزان فالوور طبیعی در هر پیج اینستاگرام چیزی حدود 60 % جنس مونث و 40 % جنس مذکر است .

خرید فالوور واقعی

خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون ریزش :

اینکه برخی از سایت ها به شما می گویند فالووری که خریداری کرده اید .با هیچگونه ریزشی روبه رو نخواهد بود کاملا دروغ است . اگر هم حقیقی باشد آن سایت ارائه دهنده فالوور فیک به شما است . چرا که خرید فالوور واقعی به شما پروفایل هایی حقیقی را ارائه می دهد .که ممکن است با گذشت زمان نسبت به فعالیت شما ناراضی باشند و شما را آنفالو کنند .حتی ممکن است تعدادی از فالوور های شما در طول گذر زمان دیلیت اکانت کنند به همین دلیل هیچ سایتی توانایی ارائه فالوور بدون ریزش در صورت خرید فالوور واقعی را به شما ندارد .

اما سایت ما برای جبران از ریزش احتمالی فالوور های جذب شده چیزی حدود 10 درصد از میزان فالوور سفارش داده شده را بیشتر ارائه می دهند . برای مثال اگر شما 100 فالوور سفارش داده اید سایت ما 110 فالوور به شما ارائه می دهد. تا در صورت ریزش احتمالی و آنفالو کردن برخی از کاربران اینستاگرام این ده نفر بتوانند جایگزینی مناسبی باشند و در نهایت شما میزان فالوور سفارش داده شده خود را داشته باشید .

چگونه از آنفالو شدن جلوگیری کنیم ؟

اینکه شما تنها خرید فالوور واقعی انجام بدهید مهم نیست . شما باید در صفح اینستاگرام خود فعالیت بالایی داشته باشید تا این افراد در ادامه راه در کنار شما باقی بمانند. زیرا می توانند هر زمان که بخواهند شما را آنفالو کنند .

  • روزانه از یک تا چند پست در اینستاگرام خود قرار بدهید تا در دید قرار بگیرید .
  • هر روز استوری های متنوع و بسیاری در ساعات مختلف ارائه بدهید. تا بتوانید همیشه در لیست اولیه استوری ها در صفحه اینستاگرام فالوور های خود باشید .
  • از لایو اینستاگرام برای ارتباط مستقیم با کاربران خود استفاده کنید .
  • هنگام ارسال کامنت از طرف کاربران خود حتی شده در کوتاه ترین جواب پاسخدهی کنید .
  • هر چندوقت یک بار عکس پروفایل خود را عوض کنید. تا تغییرات شما مورد توجه قرار بگیرد .
  • در  دایرکت های خود همیشه پاسخگوی فالوورهایتان باشید .

http://followerpress.ir/?p=1156

Leave a comment