خرید فالوور فعال با تحویل فوری در اینستاگرام :

(( خرید فالوور فعال ))

خرید فالوور فعال

مقدمه :

در اینستاگرام بزرگ ترین هدف هر کسب و کار افزایش فالوور واقعی و فعال صفحه اینستاگرام است .و باعث می شود تا مدت زمان بسیاری را روی این امر تمرکز کند. تا بتواند به آن دسترسی داشته باشد . به همین دلیل سایت هایی طراحی شده اند .که می توانند افراد متفاوت و کسب و کار های مختلف را در کوتاه ترین زمان ممکن به هدفشان با توجه به الگوریتم های جدید و هوشمند اینستاگرام برسانند .

شبکه اینستاگرام :

الگوریتم اینستاگرام هر روز نسبت به روز قبل با تغییراتی روبه رو می شود. و در هر آپدیت خود پیشرفتی را به جهان ارائه می کند . این بروزرسانی های پی در پی که توسط شبکه اینستاگرام انجام می شود به دلیل بهبود یافتن. و افزایش دادن تجربه کاربری استچرا که بتواند هر روز نسبت به دیروز کاربران ایرانی و غیر ایرانی بیشتری را به سمت خود جذب کند . و مورد محبوبیت جهان قرار بگیرد .در بین این کاربران ایرانی و غیر ایرانی رقابتی برای افزایش فالوور فعال اینستاگرام پیش آمده است .

چرا که کسب و کار های متعددی وارد اینستاگرام شده اند .و هر روز در تلاش برای افزایش فالوور اینستاگرام خود و رونق در کسب و کارهایشان نسبت به پیشرفت الگوریتم های اینستاگرام هستند .  در بین این کاربران فعال اینستاگرام پیج هایی که در حالت Instagram Friendly قرار دارند . از محبوبیت بالایی نسبت به دیگر به پیج های اینستاگرام برخوردار هستند .

Instagram Friendly

پیج هایی که حالت Instagram Friendly  دارند تا حد بالایی در اینستاگرام مورد توجه هستند . چرا که این کاربران در پیج های اینستاگرام خود به میزان زیادی از فالوور های فعال برخوردار هستند . این باعث می شود تا اگر دارای صفحات شخصی یا تجاری در شبکه اینستاگرام هستند. به موفقیت در افزایش فالوور اینستاگرام دست پیدا کنند .

برخی از این افراد دارای فالوور های فعال در سطح کشور خود می باشند . اما برخی از این افراد اهداف مجازی خود را در کشور های دیگر بنیان گذاری کرده اند .و باعث شده اند تا فالوور های فعال آنها از کشوری خاص باشد .

فالوور فعال چیست ؟

شما در دنیای واقعی افرادی را مشاهده می کنید .که به صورت روازنه فعالیت های بسیار زیادی دارند . و همچنین افرادی را مشاهده می کنید .که فعالیت کمتری نسبت به دیگر افراد در زندگی خود دارند .

 در شبکه اینستاگرام هم اوضاع همین شکل است .هم کاربران فعال وجود دارند و هم کاربرانی که فعالیت بالایی در شبکه اینستاگرام ندارند . کاربان فعال در اینستاگرام به صورت مسنمر و روزانه ساعات زیادی از وقت خود را به حضور در شبکه اینستاگرام اختصاص می دهند . این افراد یا خود دارای بازاریابی و کسب و کاری آنلاین هستند . یا اینکه به عنوان یک دنبال کننده .هر روز مدت زیادی از وقت خود را اختصاص می دهند. تا از فعالیت های مختلف در شبکه اینستاگرام توسط پیج های مختلف اطلاع داشته باشند .

کاربران فعال از نظر اینستاگرام با در نظر گرفتن معیار های زیر شناسایی می شود :

  • حداکثر ارسال پست به صورت روزانه در صفحه اینستاگرام شخصی خود . و حداقل ارسال پست چندروزی یک بار در صفحه اینستاگرام.
  • استفاده حداقل و حداکثر به صورت روزانه از استوری اینستاگرام در صفحه شخصی خود.
  • لایک کردن پست ارائه شده توسط پیج هایی که دنبال می شوند ،. مقدار این لایک ها باید حداقل یک لایک در بین پنج پست باشد .
  • بازدید کردن از استوری افرادی که دنبال می کنید . حداکثر مقدار مسلما بازدید تمامی استوری های ارائه شده و به صورت روزانه است . و در حداکثر مقدار بازدید نیمی از استوری های ارائه شده در هر روز است .
  • تعویض کردن عکس پروفایل شخصی به صورت دوره ای . این دوره ممکن است. تشکیل شده از یک هفته تا یک ماه باشد .
  • ارسال کامنت برای پست هایی که توسط کاربران دیگر در اینستاگرام به نمایش گذاشته می شوند .

چگونه در اینستاگرام فالوورفعال خود را افزایش بدهیم ؟

جذب فالوور فعال برای پیج اینستاگرام شما نیازمند دو چیز است . اول اینکه خود شما یک فالوور فعال باشید یعنی تا حداقل ممکن معیار های ارائه شده .در قسمت بالا را در فعالیت های خود در اینستاگرام مشاهده کنید .و دوم اینکه انتظار افزایش فالوور اینتاگرام خود را در مدت زمان کوتاه حتی در اثر فعالیت بسیار زیاد هم نداشته باشید . چرا که افزایش فالوور اینستاگرام نیازمند یک بازه بسیار طولانی از زمان شما است .

خوشبختانه می توانم بگویم امروزه با پیشرفتی که تکنولوژی در سال 2021 داشته است . شما می توانید خرید فالوور فعال ایران سوشیال انجام بدهید . یعنی اینکه یک سایت معتبر انتخاب بکنید . و در برابر پرداخت هزینه ای متناسب به تعداد سفارش خود در کوتاه ترین زمان ممکن برای مثال کمتر از یک روز با افزایش فالوور اینستاگرام در پیج خود روبه رو شوید .

برخی از افراد تصور دارند که خرید فالوور فیک برای اینستاگرام کلا جنبه فیک بودن دارد . درصورتی که اینگونه نیست شما می توانید .با خرید فالوور فعال اینستاگرام به صورت کامل تضمینی و با تحویل فوری از دنبال کننده های واقعی اینستاگرام که به صورت روزانه و مستمر در اینستاگرام فعالیت دارند .در بین دنبال کننده های خود بهره مند شوید .

مزیای خرید فالوور فعال چیست ؟

1 ــ فیک نبودن فالوور های شما :

اولین چیزی که می توانم در برابر خرید فالوور فعال به آن اشاره کنم مسلما فیک نبودن این فالوور ها خواهد بود . چرا که سایت ما برای جمع آوری این فالوور ها از جدید ترین آپدیت اینستاگرام و الگوریتم هوشمند استفاده می کند تا بتواند سفارش های شما را از طریق سرور دریافت کرده و محصولات تشکیل شده از فالوور فعال خود را در اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام شما ارائه بدهد . این فالوور ها کاملا واقعی و دارای اکانت هایی تشکیل شده از ایمیل و شماره تلفن تایید شده توسط اینستاگرام هستند .

2 ــ افزایش سطح تعامل :

یکی از مهم ترین مزیت هایی که خرید فالوور فعال برای یک پیج به همراه دارد .افزایش سطح تعامل پیج اینستاگرام است . چرا که فالوور های شما همانطور که اشاره کردم به صورت روزانه در اینستاگرام فعالیت دارند . یعنی می توانند پست های شما را لایک کنند یا برای شما کامنت بگذارند. و باعث بالا رفتن میزان بازدید پست ها و استوری های شما باشند .

امروزه با حضور کسب و کار های مختلف در اینستاگرام بالا بودن سطح تعامل در یک یپج یکی از مهم ترین عامل های موفقیت پیج های مختلف اینستاگرام است .

3 ــ ایرانی بودن این فالوور ها :

بیشتر افرادی که خرید فالوور فعال انجام می دهند . می خواهند که تمامی فالوور های دریافتی آنها دارای لوکیشن در کشور ایران باشد . چرا که کسب و کار های مختلف برای موفقیت خود نیاز به خرید کاربران دارند و تنها افرادی می توانند از این کسب و کار های آنلاین خرید انجام بدهند . که با آنها در یک کشور زندگی کنند .

4 ــ افزایش لایک پست های شما :

هنگامی که شما خرید فالوور فعال انجام می دهید . این فالوور ها زمانی که شما پستی را در صفحه اینستاگرام خود مشخص می کنید آن را مشاده کرده .و لایک می کنند . توجه داشته باشید میزان لایک های یک پیج اینستاگرام به صورت معمولی چیزی بین یک سوم مقدار فالوور های این پیج است . پس در صورت خرید فالوور اینستاگرام انتظار به دریافت لایک برای هر پست به مقدار فالوور های خود نداشته باشید . اما اگر خواستار این هستید .که مقدار لایک های خیلی بالایی در صفحه اینستاگرام خود داشته باشید . می توانید از بسته خرید لایک اینستاگرام یا خرید لایک ایرانی استفاده بکنید .

5 ــ افزایش ویو ویدیو های شما :

هنگامی که شما یک پست را در اینستاگرام منتشر می کنید . اگر این پست تشکیل شده از محتوای دیویی باشد . در زیر پست الگوریتمی جالب با نام بازدید کنندگان پست وجود دارد . که نمایانگر تعداد افرادی است که پست شما را مشاهده کرده اند .

 شما با خرید فالوور فعال اینستاگرام باعث می شوید. تا بازدید کنندگان پست های شما یا همان ویو ویدیو شما در اینستاگرام به مقدار قابل توجهی بالا برود . چرا که بالا رفتن ویو ویدیو اینستاگرام تا حدی با مقدار فالوور های فعال شما برابری می کند . در نتیجه به هرمیزان که فالوور فعال بیشتری در پیج اینستاگرام خود داشته باشید مقدار ویو ویدیو بیشتری را تجربه خواهید کرد .

نکات مورد توجه هنگام خرید فالوور فعال :

شما باید در زمان خرید فالوور فعال نکاتی که در قسمت زیر بیان شده است. را رعایت کنید تا به مشکلی برنخورید .

1 ــ  در زمان خرید فالوور اینستاگرام سعی کنید پروفایل خود را در حالت پرایوت قرار ندهید .

2 ــ شما به هیچ عنوان نباید هنگام خرید فالوور فعال از چند سایت خرید فالوور به صورت همزمان استفاده کنید . چرا که می تواند باعث مسدودیت پیح اینستاگرام شما از طرف اینستاگرام شود .

3 ــ سعی کنید تا پایان یک سفارش سفارش دیگری انجام ندهید . و سپس بعد از پایان یافتن سفارش خود سفارش بعدی را انجام بدهید .

4 ــ در ابتدا می توانید برای امتحان کردن و بازید از نمونه کار عملی ما مقدار بسیار کمی فالوور سفارش بدهید و پس از اطمینان مقدار بالا سفارش بدهید .

5 ــ آیدی اینستاگرام خود را به صورت دقیق + شماره تلفن همراه خود که پیج اینستاگرام خود را روی آن راه اندازی کرده اید + ایمیل تایید شده اینستاگرام که پیج خود را روی آن راه اندازی کرده اید در اختیار ما قرار بدهید

.

http://followerpress.ir/?p=1149

Leave a comment