خرید فالوور ایرانی اینستاگرام طبق الگوریتم هوشمند اینستاگرام

((خرید فالوور ایرانی ))

مقدمه :

از آنجایی که من و شما و دیگر اشخاصی که این متن را مطالعه می کنند. همگی در ایران زندگی می کنیم .پس نیازی به خرید فالوور غیر ایرانی نداریم . نه تنها نیازی به آن نداریم بلکه می توان گفت بیشتر فالوور های اینستاگرام از خرید فالوور غیر ایرانی دوری می کنند. چرا که این افراد به عنوان یک کسب و کار موفق و پیشرفته باید تمامی وقت و تمرکز خود را روی مخاطبانی قرار بدهند .که ساکن کشور ایران هستند و می توانند جزئی از مشتریان این افراد باشند .

فالوور به چه معنا است ؟

فالوور Follower   در زبان انگلیسی به معنای دنبال کننده است . درواقع به لفظ عامیانه به افرادی که در اینستاگرام فعالیت های یک صفحه را دنبال می کنند ،. دنبال کننده ها یا فالوور های آن صفحه به حساب می آیند . فالوور واژه ای است .که در شبکه اینستاگرام به عنوان یک اصطلاح بسیار پرطرفدار و رایج در بین کاربران اینستاگرام مورد استفاده قرار میگیرد .

تا حدی که  در سال 2021 این اصطلاح به عنوان رقابتی ترین اصطلاح شبکه های اجتماعی شناخته شد . چرا که امروزه بزرگ ترین هدف هر کسب و کار که در اینستاگرام وجود دارد افزایش فالوور صفحه اینستاگرام خود است .

چگونه افزایش فالوور اینستاگرام تجربه کنیم ؟

درست است که شبکه اینستاگرام پر طرفدار ترین شبکه اجتماعی در کشور ایران معرفی شده است .ودارای میلیون ها کاربر است . اما به دلیل  علایق و سلایق متفاوتی که این کاربران با یکدیگر دارند .افزایش فالوور اینستاگرام برای هر شخصی راحت نیست . برای مثال ممکن است شما یک پیج اینستاگرام با محتوای ورزشی داشته باشید در صورتی که شاید مقدار از کاربران اینستاگرام به موضوعات ورزشی علاقه داشته باشند. و پیدا کردن این تعداد که به محتواهای شما نیز علاقه داشته باشند کار دشواری است .

چرا که شما باید کاربران اینستاگرام را متقاعد بکنید که پیام ها ، محتواها ، عکس ها و ویدیو ای شما را بخوانند و مطالعه بکنند . به همین دلیل اینکه شما خودتان به تنهایی بدون کمک گرفتن بخواهید با افزایش فالوور اینستاگرام روبه رو شوید چیزی است که درصد موفقیت پایینی  برای آن در نظر گرفته می شود .

اما با وجود اینکه بزرگ ترین پیج های موجود در جهانم وز به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام به خصوص در کشور خود هستند . می توانم بگویم سایت های خرید فالوور اینستاگرام گزینه ای مناسب برای کمک به شما در این راه هستند . چرا که این سایت ها با توجه به آپدیت های جدید اینستاگرام و آگاهی که نسبت به الگوریتم های متفاوت شبکه اینستاگرام دارند می توانند راهی را که شما می خواهید. در مدت زمان طولانی طی کنید . در مدت زمان کوتاهی طی کنند .

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام :

امروزه شما می توانید با استفاده از خرید فالوور ایرانی فالوورهایی خریداری کنید. که خودشان به میل و علاقه پیج اینستاگرام شما را فالوو می کنند . این فالوور ها 100 % ساکن کشور ایران هستند . و اگر حتی در بدترین حالت ممکن پست های شما را  لایک نکنند و حتی برای شما کمنت نگذارند . اما  بازهم هر بار که پست شما را مشاده کنند به میزان ویو بازدید پست شما اضافه می شود. و یک Reach  و impression به شما تعلق خواهد گرفت .

تعلق گرفتن این موارد به پست اینستاگرام شما باعث می شود. تا پستتان در کوتاه ترین مدت زمان ممکن بتواند در آکسپلور اینستاگرام به نمایش گذاشته شود . البته این بدترین حالت ممکن است . چرا که تمامی فالوور هایی که شما در اثر خرید فالوور ایرانی دریافت می کنید ، فالوور های فعال اینستاگرام در محدوده کشور ایران هستند. و با لایک کردن پست های شما و کامنت گذاشتن برای شما باعث تاثیر گذاری مثبتی روی صفحه اینستاگرامتان می شوند .

تحویل فوری فالوور !

قابل توجه ترین مزیت خرید فالوور ایرانی تحویل فوری آن است . شما در صورتی که خرید فالوور ایرانی انجام بدهید .پس از ثبت سفارش خود در کوتاه ترین زمان ممکن متناسب با تعداد فالوور های سفارش دادتان مانند یک روز یا کمتر از یک روز این فالوور ها به شما تعلق خواهند گرفت .

خرید فالوور ایرانی بدون ریزش :

اگر می خواهید در اینستاگرام فروش را تجربه کنید و یک کسب و کار پر سود مبتنی بر اینستاگرام داشته باشید . باید از خرید فالوور ایرانی بدون ریزش استفاده کنید . البته منظور از خرید فالوور ایرانی بدون ریزش این نیست که این فالوور ها هیچگونه ریزشی نداشته باشند .

چرا که فالوور های ایرانی که به شما برای افزایش فالوور اینستاگرام ارائه می شوند .تشکیل شده از اکانت های واقعی هستند . و صاحب این اکانت ها هم افرادی هستند. که قدرت و قوه تصمیم گیری دارند . ممکن است این افراد پس از مدتی بعد از فالوور کردن شما به دلایل مختلف شما را آنفالو کرده .یا حتی دیلیت اکانت بکنند . به همین دلیل احتمال ریزش خرید فالوور ایرانی وجود دارد .

اما سایت ما برای تضمین بسته های افزایشی خود و جبران ریزش احتمالی این فالوور ها برای شما چیزی حدود به 10 % بیشتر از تعدادی که سفارش داده اید.  به صورت رایگان به شما اختصاص می دهند . تا اگر در صورت احتمال فالوور های شما با ریزش روبه رو شدند . این 10 % بتواند جایگزینی مناسب برای تعداد از دست رفته باشند .

از دست دادن سودی بزرگ !!

آمار های رسمی در مقایسه شرکت ها ، برند ها و فروشگاه هایی که در اینستاگرام دارای بازاریابی آنلاین هستند. و فروش محصول انجام می دهند با شرکت ها ، برند ها و فروشگاه هایی که برای فروش محصولات خود از اینستاگرام استفاده نمی کنند نشان داده است. که این افراد مقدار سودهی کلانی که بازاریابی های آنلاین در اثر فعالیت در اینستاگرام  به دست می آورند را از دست داده اند .

این افراد برای جبران این سود از دست داده شده نیاز به مدت زمان بسیار طولانی یا تلاش های فراوان ندارند. بلکه می توانند با استفاده از خرید فالوور ایرانی و فعالیت بالا از همین حالا در صفحه اینستاگرام خود حتی یک بازاریابی بسیار موفق تر از بازاریابی های موجود راه اندازی کنند .

ایجاد تعامل در اثر خرید فالوور ایرانی در صفحه اینستاگرام شما :

هنگامی که مبحث خرید لایک اینستاگرام و خرید بازدید اینستاگرام مطرح می شود . یکی از مهم ترین عامل های افزایش لایک اینستاگرام و بازدید اینستاگرام بالا بودن مقدار فالوور واقعی و ایرانی پیج اینستاگرام است . چرا که هنگامی که شما از مقادیر بالایی فالوور واقعی ، فعال و ایرانی در پیج اینستاگرام خود بهره مند باشید . این فالوور ها با شما در ارتباط خواهند بود و باعث ایجاد تعامل در پیج شما می شوند .

تعامل در هر پیجی قانون اصلی موفقیت بازاریابی آنلاین در آن پیج است . اگر به دنبال خرید لایک اینستاگرام یا خرید بازدید و کامنت اینستاگرام به صورت رایگان هستید . می توانید خرید فالوور ایرانی انجام بدهید .

ایجاد اعتبار در اثر خرید فالوور ایرانی :

اعتبار شما در شبکه های اجتماعی به تعداد فالوور های شما در این شبکه بستگی دارند . چرا که کاربران اینستاگرام شما را نمی شناسند .و برای اعتماد به شما تنها به تعداد فالوور های شما و بعد از آن به تعداد لایک ها و بازدید های شما توجه می کنند . در بعضی از مواقع پیج هایی هستند که مطالب بسیار مفیدی ارائه می دهند .

اما نمی توانند مقادیر بالایی فالوور جذب بکنند .و رشد مناسبی در اینستاگرام ندارند در نهایت هنگامی که تبلیغات اینستاگرام ارائه می دهند .این تبلیغات با موفقیت روبه رو نخواهد شد .چرا که این افراد اعتباری در پیش کاربران اینستاگرام برای فروش محصولات خود ندارند . اما شما حتی اگر محتوای بسیار مفیدی هم در پیج اینستاگرام خود ارائه ندهید .می توانید با خرید فالوور ایرانی باعث بالا رفتن فالوور های خود و در نتیجه خرید اعتبار برای خود و کسب و کار بشوید .

خرید فالوور ایرانی

نکاتی برای خرید فالوور ایرانی :

  • هنگامی که قصد به خرید فالوور ایرانی دارید . قبل از سفارش باید پیج اینستاگرام خود را در حالت باز قرار بدهید .
  • اگر خرید فالوور ، لایک یا بازدید اینستاگرام انجام داده اید سعی کنید تا زمانی که مقدار سفارش شما تکمیل نشده است . سفارش دوباره انجام ندهید زیرا ممکن است در تعداد سفارش های شما مشکل به وجود بیاید .
  • شما برای خرید فالوور ایرانی نیازی به ارائه پسفورد خود ندارید . زیرا سایت خرید فالوور اینستاگرام تا جد بالایی به حریم شخصی شما احترام می گذارد .
  • برای خرید فالوور ایرانی شما باید شماره تلفن همراه خود ، آیدی اینستاگرام ، ایمیل شخصی خود به همراه جزئیات دقیقی از بسته فالوور درخواستی خود را برای افزایش فالوور به سایت خرید فالوور اینستاگرام ارائه بدهید .

تفاوت فالوور های ایرانی با فالوور های فیک :

هنگامی که شما خرید فالوور ایرانی انجام می دهید. تمامی فالوور های شما تشکیل شده از افراد واقعی و کاربران فعال اینستاگرام هستند . اما هنگامی که خرید فالوور فیک انجام می دهید . این پروفایل ها صفحاتی ساخته شده توسط ربات های اینستاگرام هستند . که موجودیت واقعی ندارند .و به عنوان فالوور غیر فعال شناخته می شوند .

فالوور های فیک دارای عکس پروفایل و بیو اینستاگرام نیستند ،. هیچگونه پست یا استوری را در پیج اینستاگرام خود به نمایش نمی گذارند ، و تعاملی نیز با شما نخواهند داشت یعنی نمی توانند پست های شما را لایک کنند ، برای شما کامنت بگذارند یا اینکه باعث بالا رفتن مقدار ویو ویدیو های شما بشوند .

http://followerpress.ir/?p=1131

Leave a comment