خرید لایک اینستاگرام راهی برای قرار گیری پست شما در اکسپلور

(( خرید لایک اینستاگرام))

مقدمه :

خرید لایک اینستاگرام در سال 2021 توانسته به عنوان یک نیاز عادی در بین افرادی مانند سلبریتی شناخته شود. و به صورت متداول مورد استفاده قرار بگیرد . چرا که حجم مخاطبیان اینستاگرام تا مقدار بالایی افزایش یافته است .و این باعث زیاد تر شدن انواع تبلیغات اینستاگرام و بازاریابی های آنلاین در اینستاگرام شده است. . چرا این تبلیغات می توانند در اینستاگرام در اثر سهولت تعامل با موفقیت روبه رو شوند .

در اینستاگرام تعامل را می توان در اعمالی همچون لایک کردن پست خلاصه کرد .به همین دلیل در اینستاگرام هر شخصی نسبت به اشخاص دیگر از مقدار لایک های بیشتری برای پست های خود برخوردار باشد نشان دهنده این است. که افراد بیشتری در صفحه اینستاگرام او تعامل دارند .

خرید لایک اینستاگرام

هنگامی که شما به آکسپلور اینستاگرامتان می روید ممکن است .با پست هایی برخورد کنید که هزاران فالوور اینستاگرام دارند اما ارائه دهنده یک محتوای بسیار ساده در ساختار خود هستند . در نتیجه ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کند که پستی به این سادگی .چگونه توانسته با مقدار بسیار بالایی لایک روبه رو شود ؟

در پاسخ به این سوال دو جواب می توانم بدهم :

1 ــ حاصل تلاش های کاربر در مدت زمان بسیار طولانی :

افرادی که برای موفقیت و تعامل بالای پیج اینستاگرام خود تا حد بالایی تلاش کرده اند. و زمان زیادی از زمان خود را در این پیج ها برای پیشرفت گذاشته اند .تا بتوانند از مقدار فالوور های بالا ، مقدار لایک های بالا برای پست های خود و مقدار بازدید بالا برای پست های اینستاگرام خود بهره مند شوند .

2 ــخرید لایک اینستاگرام :

 دومین دسته  افرادی هستند که برای افزایش لایک اینستاگرام خود از خرید لایک اینستاگرام استفاده می کنند . این افراد بخش بسیار بزرگی از جمعیت اینستاگرام را تشکیل می دهند. چرا که خرید لایک اینستاگرام امروزه به یک عمل عادی در بین پیج های موفق اینستاگرام و افراد معروف تبدیل شده است .

البته قابل ذکر است که لایک اینستاگرام پس از منتشر شدن. اولین نسخه برنامه اینستاگرام در سال 2010 نیز تا حد بالایی مورد توجه قرار گرفت . اما کاربران اینستاگرام به دلیل وجود نداشتن سایت های مختلف خرید فالوور اینستاگرام در آن سال ها برای افزایش لایک های اینستاگرام خود اکانت های متعددی میساختند. تا بتوانند از اکانت های دیگر خود پست خود را لایک کرده .و برای خود کامنت بگذارند . اما با این وجود هم تعدادی که از این روش توسط زحمات خود کاربر به دست می آمد .با مقدار لایکی که شما می تواند برای یک پست اینستاگرام خود در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری کنید قابل مقایسه نیست .

انواع خرید لایک اینستاگرام :

1 ــ خرید لایک اینستاگرام ایرانی :

 یکی از بهترین بسته های پیشنهادی برای انتخاب شما خرید لایک ایرانی است. این بسته خرید لایک می تواند. باعث محبوبیت شما در بین کاربران ایرانی بشود . در نتیجه این محبوبیت در بین کاربران اینستاگرام موفقیت شما را رقم خواهد زد .

توجه داشته باشید لایک های یک پست نشان دهنده میزان موفقیت آن پست در اینستاگرام است. اگر پست شما در بین افراد ایرانی از میزان لایک بالایی برخوردار باشد. یعنی پست شما توانسته در ایجاد تعامل موفق شود و با مخاطبان متفاوت ایجاد ارتباط کند .

به همین دلیل می توانید برای ایجاد موفقیت در صفحه اینستاگرام برای پست های خود خرید لایک ایرانی انجام بدهید. پروفایل هایی که در اثر خرید لایک ایرانی پست ارائه شده شما را لایک می کنند . همگی دارای اکانت های واقعی اینستاگرام هستند .

چگونگی جمع آوری لایک ایرانی برای شما :

سایت خرید فالوور اینستاگرام برای جمع آوری این لایک ها با دسترسی به الگوریتم هوشمند اینستاگرام لینک پست شما را دریافت کرده .و آن را در آکسپلور اینستاگرام کاربران ایرانی قرار می دهند . این کاربران درصورت دیدن پست های شما در آکسپلور اینستاگرام خود در درصورت علاقه آن را لایک می کنند . سپس هنگامی که تعداد سفارش های برای خرید لایک کامل می شود . آن را از آکسپلور اینستاگرام خارج می کند .

مزیت های خرید لایک اینستاگرام ایرانی :

راه یافتن خودکار پست شما به آکسپلور اینستاگرام پس از تکمیل خرید لایک اینستاگرام :

همانطور که گفته شد هنگامی که خرید لایک اینستاگرام شما به پایان می رسد. سایت خرید فالوور اینستاگرام پست شما را از آکسپلور خارج می کند . اما پست شما به دلیل مقدار بالای بازدید که به دست آورده است به صورت خودکار به آکسپلور اینستاگرام به عنوان یک پست پرطرفدار در اینستاگرام راه پیدا می کند . این باعث می شود که چندین برابر مقداری که خرید لایک انجام داده اید ، لایک به دست بیاورید .

بالا رفتن ویو ویدیو شما :

اگر شما برای ویدیو اینستاگرام خود خرید لایک اینستاگرام انجام بدهید . باعث می شوید تا با قرار گیری این پست در آکسپلور اینستاگرام به مقدار بسیار بالاتری حتی از مقدار لایک های شما ویو ویدیو پست اینستاگرام  مورد نظر شما بالا برود . چرا که با قرار دادن پست شما در آکسپلور برای لایک شدن ممکن است. هزاران نفر پست شما را مشاده بکنند اما تنها تعدادی از این افراد پست شما را لایک بکنند .تا تعداد لایک های سفارش داده شما تکمیل بشود .

محبوبیت و مطرح شدن شما در بین کاربران ایرانی :

شما با خرید لایک اینستاگرام باعث می شوید تا پست هایتان بین هزاران نفر به نمایش گذاشته بشود . درواقع می توان اینگونه درنظر گرفت که شما به ازای هر یک کاربری که خریداری بکنید .تا پست شما را لایک کند باعث شده اید تا یک کاربر غیر از فالوور های خودتان صفحه اینستاگرام شما را بشناسد. و از حضورتان در شبکه اینستاگرام با خبر شود .

با گذشت مدت کوتاهی و مداومت شما در خرید لایک برای پست هایتان به فردی مطرح تبدیل خواهید شد. و اگر دارای کسب وکاری هستید بی شک با موفقیت روبه رو خواهد شد .

خرید لایک اینستاگرام خارجی :

خرید لایک خارجی یکی از گزینه های خرید لایک اینستاگرام است که توسط سایت های مختلف خرید فالوور اینستاگرام برای کاربران ارائه داده می شود . این بسته دقیقا عملکرد متضاد با  لایک ایرانی دارد . و شما با سفارش آن فالوور هایی را برای لایک کردن پست خود خریداری می کنید که ساکن خارج از کشور هستند و ملیت و تابعیت ایرانی ندارند .

مزیت های خرید لایک اینستاگرام خارجی :

واقعی بودن لایک های اینستاگرام شما :

یکی از مزیت های خرید لایک خارجی این است که این لایک ها فیک نیستند. و صدمه ای به پیج اینستاگرام شما وارد نمی کنند . در واقع این لایک ها را می توان مانند لایک های ایرانی دارای اکانت هایی واقعی دانست .که از شماره و ایمیل ساخته شده اند .و تنها صاحبان آنها در کشور هایی غیر از ایران ساکن هستند .

بالا رفتن ویو ویدیو اینستاگرام :

شما با خرید لایک خارجی نیز مانند خرید لایک ایرانی باعث بالا رفتن ویو ویدیوی اینستاگرام خود خواهید بود . چرا که فرقی نمی کند .خرید لایک ایرانی انجام بدهید یا خارجی در هر صورت پست اینستاگرام شما در آکسپلور اینستاگرام در دسترس افراد مختلف برای لایک شدن قرار می گیرد .و این باعث می شود تا پست ویدیویی شما از مقدار بالایی بازدید اینستاگرام روبه رو شود .

اکانت های واقعی از نشانه های زیر برخوردار هستند :

  • هنگامی که به تعداد لایک های خود نگاه کنید .مقادیر پروفایل های لایک کننده شما دارای عکس پروفایل و بیو هستند .
  • اگر وارد پیج این کاربران اینستاگرام بشوید. از هر پنج کاربر حداقل چهار کاربر را مشاده می کنید که پست و استوری در پیج اینستاگرام خود ارائه داده است .
  • پس از اینکه خرید لایک اینستاگرام را انجام می دهید . اگر این لایک کننده ها واقعی باشند حداقل چیزی حدود یک دهم از مقدار تعداد لایک خریداری شده .شما به فالوور هایتان اضافه خواهد شد . البته این درصورتی است که شما ارائه کننده یک محتوای با کیفیت و خوب در اینستاگرام خود باشید .
  • اکانت های واقعی اینستاگرام می توانند دارای صفحات باز یا در حالت پرایوت باشند . این بستگی به میل خود آنها دارد . اما در فالوور های فیک تمامی صفحات در حالت باز قرار دارند .
خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام فیک :

به صورت کلی می توانم لایک های فیک را صفحاتی معرفی بکنم .که توسط ربات های پیشرفته اینستاگرام ساخته می شوند .و از شماره و ایمیل تایید شده اینستاگرام برای ساخت خود استفاده نکرده اند. این صفحات چیزی به جز یک آیدی اینستاگرام نیستند .

برخی از افراد تصور دارند که تنها بالا رفتن مقدار لایک های اینستاگرام آنها مهم است .اما اینگونه نیست چرا که  در صورت خرید فالوور فیک شاید باعث بالا رفتن لایک های پست خود در اینستاگرام بشوید  .

اما در کسب و کار خود نه تنها با فروش و موفقیت روبه رو نمی شوید. بلکه شبکه اینستاگرام  با توجه به الگوریتم های پبشرفته خود وجود مقدار بالای لایک های فیک و غیر فعال را در صفحه اینستاگرام شما شناسایی کرده .و اکانت اینستاگرام شما را به عنوان یک ربات مورد مسدودیت قرار می دهد  .

نشانه های شناسایی فالوور های فیک اینستاگرام :

  •  این کاربران به هیچ عنوان دارای عکس پروفایل و بیو اینستاگرام نیستند . و شما تنها با نگاه کردن به لایک های خود می توانید آنها را تشخیص بدهید .
  • این کاربران هیچگونه پست یا استوری در صفحات خود به نمایش نگذاشته اند . چرا که توانایی فعالیت در اینستاگرام را ندارند .
  • صفحات این لایک کننده های فیک همیشه در حالت باز هستند . درصورتی که صفحات واقعی اینستاگرام ممکن است بسته باشند و یا ممکن است که باز باشند .


Leave a comment