((خرید بازدید اینستاگرام))

مقدمه :

اینستاگرام امروزه برای افراد بسیاری به عنوان محل کار شناسایی می شود .و عامل کسب درآمد نیز داشتن مقدار بسیار زیادی فالوور اینستاگرام و بازدید کننده های اینستاگرام است . این یک معاله مسقیم است به هر میزان که فالوور های شما و بازدید کننده های شما در صفحه اینستاگرامتان بیشتر باشد .با درآمد بالاتری در صفحه اینستاگرام خود روبه رو خواهید شد .

زمانی که شما در صفحه اینستاگرام خود یک ویدیو را به نمایش می گذارید . هر شخصی که ویدیو شما را مشاهده کند باعث می شود تا یک فرد بر میزان ویو ویدیو شما افزود شود . به هر مقدار که ویو ویدیو های شما بیشتر باشد پست شما از ارزش بیشتری برخوردار می شود .و شما می توانید از اعتباری که پستتان در اینستاگرام به دست می آورد برای کسب درآمد استفاده کنید .

خرید بازدید اینستاگرام :

خرید بازدید اینستاگرام :

امروزه با توجه به کاربرد هایی که شبکه های مجازی پیدا کرده اند کاربران این شبکه ها به مقادیر  بالایی افزایش یافته و از این شبکه ها برای کسب و کار های خود استفاده می کنند . یکی از بهترین روش های ممکن برای کسب و کار در گوگل انجام تبلیغات ویدیویی است که جذب بسیار بالایی در مشتری را به همراه دارد . بازدید این ویدیو ها اعتبار آن ها است که به نمایش گذاشته می شود و شما می توانید با خرید بازدید اینستاگرام برای ویدیو های خود بازدید خریداری کنید .

چرا باید خرید بازدید اینستاگرام انجام بدهیم ؟

هنگامی که شما یک تبلیغ اینستاگرام در صفحه خود به نمایش می گذارید. این تبلیغ برای مقداری از فالوور های شما در صفحه اینستاگرام به نمایش گذاشته می شود . اما در صورتی که شما در پیجتان با افزایش فالوور اینستاگرام روبه رو نباشید . همیشه مقدار افرادی که پست های شما را مشاده می کنند .محدود به تعداد فالوورهایتان خواهد بود . این افراد حتی اگر یک میلیون نفر هم باشند فروش شما تنها به این یک میلیون نفر محدود خواهد بود .

شما برای گسترش فروش خود می توانید از خرید بازدید اینستاگرام استفاده کنید . چرا که این بسته پست مورد نظر شما را در آکسپلور کسانی برای بازدید قرار می دهد که جز فالوور های شما نیستند . درواقع شما به هر میزان که خرید بازدید اینستاگرام انجام دهید. بازاریابی خود را به افراد بیشتری در اینستاگرام معرفی می کنید .

2 ــ تبدیل بازدید کننده ها به مشتری :

تبلیغات ویدیویی نسبت به تبلیغات دیگر اینستاگرام تاثیر گذاری بسیار بالاتری دارند .و شما 15 ثانیه فرصت دارید .تا تمامی مطالبی که باید را برای فروش محصول خود به کاربران اینستاگرام منتقل کنید . درصورتی که شما از تبلیغات ویدیویی تاثیر گذار و مناسبی برای فروش محصولات خود استفاده کنید ، هنگامی که خرید بازدید اینستاگرام انجام می دهید. تامیزان بسیار بالایی از این بازدید کننده ها به مشتری های شما تبدیل می شوند .

این مشتری ها نه تنها از شما خرید می کنند. بلکه با تاثیر گذاری ویدیو شما بر روی آنها مسلما شما را فالو کرده تا بتوانند از فعالیت های شما آگاه باشند . و در اینستاگرام به عنوان یک مشتری وفادار برای  شما شناخته می شوند .

3 ــ افزایش درآمد :

هنگامی فالوور های شما از شما خرید انجام می دهند. که به شما اعتماد داشته باشند . در صفحه اینستاگرام اعتماد به یک شخص در اثر میزان فالوور ها ، میزان لایک ها و میزان بازدید های صفحه اینستاگرام او شکل می گیرد . هنگامی که شما پست ویدیویی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کنید . زمانی می توانید از آن کسب درآمد کلان داشته باشید که مقدار بالای بازدیدکننده های آن پست باعث اعتماد کاربران اینستاگرام به محصول شما بشود .

4 ــ افزایش لایک :

هنگامی که شما خرید بازدید اینستاگرام انجام می دهید باعث می شوید .تا پست شما در دسترس افراد مختلفی برای مشاهده قرار بگیرد . اگر شما در پست خود محتوای جذب کننده قرار بدهید . این باعث می شود تا نه تنها بازدید اینستاگرام دریافت کنید .بلکه بسته خرید بازدید اینستاگرام برای شما خرید لایک اینستاگرام نیز به همراه داشته باشد . اما چگونه ؟

سایتی که شما از او خرید بازدید اینستاگرام انجام می دهید . ویدیوی شما را در آکسپلور کسانی برای مشاهده قرار می دهد که به حوزه فعالیتی شما علاقه داشته باشند . این علاقه در اینستاگرام از روی پیج هایی که فالوور کرده اند ، پست هایی که لایک کرده اند یا جستوجو هایی که انجام می دهند .مشخص می شود . در نتیجه هنگامی که این کاربران یک پست را که با حوزه فعالیت و علاقه آنها همخوانی دارد .مشاهده می کنند مسلما آن را لایک خواهند کرد .

5 ــ ترند شدن در آکسپلور اینستاگرام :

هنگامی که شما برای پستتان خرید بازدید اینستاگرام انجام می دهید . سایت مورد نظر همانطور که گفته شد این پست را در آکسپلور اینستاگرام قرار می دهد و هنگامی که شما میزان بازدید کننده سفارشی خود را دریافت کردید آن را از آکسپلور اینستاگرام خارج می کند .

اما نکته مهم دوباره راه پیدا کردن پست شما به آکسپلور اینستاگرام به صورت عادی و خودکار است . چرا که یکی از الگوریتم های هوشمند اینستاگرام باعث می شود تا اگر شما پستی دارید که به میزان بالایی بازدید کننده دارد . برای مشاهده دیگر افراد نیز در آکسپلور قرار بگیرد چرا که حتما دارای محتوای مفیدی است !

6 ــ قیمت کم خرید بازدید اینستاگرام :

خرید بازدید اینستاگرام دارای تعرفه های بسیار متفاوتی است . و شما برای خرید نسبت به تعداد سفارش داده شده خود هزینه پرداخت می کنید . سایت ما این قیمت را یک قیمت کاملا به صرفه و مقرون تنظیم کرده است . تا شما نیز از خرید خود راضی باشید .

هزینه ای که شما برای خرید بازدید اینستاگرام قرار می دهید . یک هزینه برگشت بذیر است . چرا که در صورت ارائه تبلیغات اینستاگرام در پست خود شما با مقادیر بالایی از فروش روبه رو خواهید بود . و این باعث می شود تا نه تنها مقدار هزینه ای که برای خرید بازدید اینستاگرام قرار داده اید به شما بازگردد بلکه چیزی چندین برابر این هزینه را به عنوان سود دریافت کنید .

نکته دومی که می خواهم درباره هزینه خرید بازدید اینستاگرام به آن اشاره کنم بسیار ناچیز بودن این هزینه در برابر وقت و زمان شما است . اگر سایت های خرید فالوور اینستاگرام با همچین بسته هایی وجود نداشتند . شما باید مدت ها از زمان خود را صرف جمع آوری بازدید کننده پست های خود می کردید . اما با خرید بازدید اینستاگرام این کار با کمترین هزینه ممکن در یک شب برای شما انجام می شود . چرا که زمان هر شخص مهم ترین دارایی و گرانبها ترین سرمایه او است .

7 ــ خرید بدون نیاز به پسفورد :

شما برای خرید بازدید اینستاگرام نیازی به ارائه پسفورد اینستاگرام خود به سایت ما ندارید . چرا که سایت ما تا حد بالایی به حریم شخصی شما احترام می گذارد . همچنین قابل به ذکر است سایت هایی که واقعا می خواهند به شما بازدید کننده واقعی ارائه بدهند. هیچوقت از شما پسفوردتان را درخواست نمی کنند چرا که برای قرار دادن پست شما در آکسپلور اینستاگرام تنها لینک پست مورد نظر شما برای این افراد کافی خواهد بود .

اگر به سایتی که می خواهید از او خرید کنید با وجود دیدن نمونه کارها اعتماد ندارید . سعی کنید در ابتدا مقدار کمی ویو ویدیو اینستاگرام سفارش بدهید . در صورتی که از کارکرد این سایت اطمینان حاصل کردید مقدار بیشتری ویو ویدیو اینستاگرام سفارش بدهید .

یکی از نشانه های اینکه سایت مورد نظر واقعا به شما ویو ویدیو واقعی ارائه می دهد. یا ویو ویدیو فیک ارائه می دهد . افزایش مقدار لایک اینستاگرام شما است . درصورتی که مقدار لایک های اینستاگرام شما با مقدار بازدید اینستاگرام شما افزایش پیدا کند و لایک کننده های کاربرانی واقعی و به غیر از فالوور هایتان باشند . این سایت یک سایت عالی برای خرید بازدید اینستاگرام است .

خرید بازدید اینستاگرام

8 ــ نکاتی به هنگام خرید بازدید اینستاگرام :

نکاتی وجود دارند که به هنگام خرید بازدید اینستاگرام باید آنها را رعایت بکنید :

1 ــ لینک پست مورد نظر را به صورت دقیق وارد بکنید . پیشنهاد میکنم از کپی کردن لینک استفاده بکنید تا مشکلی در افزایش بازدید اینستاگرام شما رخ ندهد .

2 ــ سایت خرید فالوور اینستاگرام مسلما از شما درخواست یک ایمیل معتبر خواهد کرد ، سعی کنید برای ارتباط با این سایت یک ایمیل که به صورت ساعتی در دسترس شما باشد ارائه بدهید .

3 ــ به هیچ عنوان هنگام خرید بازدید اینستاگرام صفحه اینستاگرام خود را در حالت پرایوت یا خصوصی قرار ندهید .چرا که سایت نمی تواند به پست شما برای قرار دادن آن در آکسپلور دسترسی داشته باشد .و خرید شما بی فایده خواهد بود .

4 ــ سعی کنید اگر بازدید اینستاگرام برای دیگر پست های خود یا همین پست انجام داده اید. تا پایان یافتن کامل سفارش خود خرید انجام ندهید چرا که می تواند مشکلاتی احتمالی در پی خود داشته باشد .

5 ــ سایت ما یک سایت تضمینی است . و درصورتی که شما مقدار بازدید اینستاگرام خود را بر فرض محال به دست نیاورید تمامی وجه پرداختی را بازخواهد گرداند .

http://followerpress.ir/?p=1104

Leave a comment