خرید لایک ایرانی اینستاگرام در کمترین زمان :

((خرید لایک ایرانی ))

الگوریتم لایک کردن اینستاگرام :

هنگامی که شما پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کنید . اینستاگرام طبق یکی از الگوریتم های خود به دلیل بیشتر منتشر کردن .پست های مفید در ابتدا اول پست شما را تنها برای یک دهم فالوورهایتان به نمایش می گذارد . برای مثال اگر شما 100 فالوور دارید اینستاگرام پست ارائه شده را تنها برای 10 نفر به نمایش می گذارد .

اگر این 10 نفر که پست شما را مشاهده می کنند. آن را لایک کرده و کامنت بگذارند یعنی پست شما از محتوای مفیدی برخوردار است .و اینستاگرام در مرحله دوم آن را برای تعداد بیشتری از فالوور های شما به نمایش می گذارد . و این روند ادامه خواهد داشت .تا این پست در کوتاه ترین زمان ممکن به تمامی فالوور های شما نسان داده شود .

مشکل الگوریتم لایک کردن اینستاگرام :

مشکل این الگوریتم در افت ناگهانی یک پست است .چرا که اگر یک دهم افرادی که در وحله اول این پست را مشاده می کنند آن را لایک نکنند . این پست به صورت کامل در صفحه اینستاگرام شما اثر خود را از دست می دهد .چرا که برای افراد بیشتری به نمایش گذاشته نمی شود.

خرید لایک اینستاگرام :

شما برای افزایش مقدار لایک های خود و نمایش این پست برای تمامی فالوور هایتان می تواند خرید لایک اینستاگرام انجام بدهید . هنگامی که شما خرید لایک اینستاگرام انجام می دهید ، سایت مورد نظر پست شما را آکسپلور قرار می دهد . افراد زیادی این پست را مشاهده کرده .و باعث بالا رفتن مقدار بازدید آن و در صورت لایک کردن باعث بالا رفتن مقدار لایک این پست تا حد سفارش داده شما می شوند .

 در نهایت هنگامی که اینستاگرام پست شما را به عنوان یک پست با محتوایی مفید شناسایی کند .نه تنها آن را در صفحه تمامی فالوور های شما به نمایش می گذارد . بلکه پس از اتمام سفارش شما این پست به صورت خودکار و رایگان به عنوان یک پست پرطرفدار از طرف شبکه اینستاگرام در آکسپلور به نمایش گذاشته می شود .

خرید لایک ایرانی اینستاگرام :

خرید لایک ایرانی یکی از بهترین بسته های خرید لایک اینستاگرام است . شما هنگامی لایک کننده های ایرانی به مقدار بالا داشته باشید .موفقیت خود را در جذب کاربران اینستاگرام ایرانی با برقراری تعامل بالا به دیگر کاربران اینستاگرام نشان داده و باعث اعتبار خود و اعتماد آنها می شوید .

هنگامی که یک کاربر اینستاگرام یک پست را مشاهده می کند در نگاه اول به تصویر یا ویدیو پست توجه خواهد کرد و سپس به تعداد لایک های این پست نگاه می کند .درصورتی که تعداد لایک های این پست بالا باشد. دقت بیشتری در مطالعه تبلیغات اینستاگرام شما یا عکس ارائه داده شما خواهد داشت و نه تنها آن را لایک می کند. بلکه شاید به دیدن پروفایل ارائه دهنده پست تمایل پیدا کرده و آن را فالو کند تا بتواند از آن پس از تمامی فعالیت های او با خبر باشد .

به صورت کلی شما با خرید لایک ایرانی برای پست خود جذابیت خریداری می کنید . و باعث جلب توجه بسیاری از کاربران اینستاگرام نسبت به پست های خود می شوید . در کسب و کار های موجود در اینستاگرام این جلب توجه به معنای واقعی کسب درآمد است .زیرا به هر میزان که تعداد لایک ها و کامنت های یک پست بیشتر باشد فروش آن پست و تبلیغ بیشتر خواهد بود .و در نهایت کسب درآمد پیج مورد نظر نیز بالا تر خواهد بود .

خرید لایک ایرانی اینستاگرام :

1 ــ  قرار گیری پست شما در آکسپلور اینستاگرام

2 ــ افزایش بازدید و لایک پست های قدیمی شما

3 ــ افزایش فالوور های شما

4 ــ بالا رفتن میزان بازدید پست مورد نظر حتی بیشتر از مقدار لایک سفارش داده شده

5 ــ افزایش کامنت های پست مورد نظر

6 ــ افزایش میزان تعامل در پیج اینستاگرام

7 ــ کسب درآمد

8 ــ سودآوری کلان

9 ــ ایجاد اعتماد کاربران اینستاگرام

10 ــ ایجاد تعادل در نرخ مشارکت پیج اینستاگرام

11 ــ ایجاد فعالیت واقعی در پیج اینستاگرام

چرا باید خرید لایک ایرانی انجام بدهیم ؟

خرید لایک ایرانی می تواند دلایل بسیار متفاوتی داشته باشد که ما تعدادی از مهم ترین آنها را در این متن برای شما بیان می کنیم .

1 ــ الگوریتم اینستاگرام طبق فعالیت بالای شما :

با توجه به اینکه امروزه مقادیر بالایی از کسب و کار ها وارد شبکه اینستاگرام برای ادامه کار خود شده اند. می توان گفت اینستاگرام به بتسر اصلی فعالیت این افراد تبدیل شده است .

اما مهم ترین عاملی که می تواند به فروش این افراد و کسب درآمد آنها کمک کند. مسلما فعالیت بالا اما واقعی در صفحه اینستاگرام این افراد است . چرا که یکی از بهترین الگوریتم های اینستاگرام پیشنهاد کردن رایگان شما به کاربران اینستاگرام است. اما اینستاگرام تنها در صورت  فعالیت بسیار بالا و واقعی شما در پیجتان این کار را انجام خواهد داد .

قابل ذکر است که میزان فالوور ، لایک و بازدیدی که در اثر این الگوریتم از طرف اینستاگرام به شما داده می شود می تواند از تمام فعالیت های شما و خرید های شما  برای جمع آوری فالوور و لایک اینستاگرام بیشتر باشد . تنها کافی است .با بالا بردن فعالیت های واقعی مثل میزان لایک ایرانی در پیج اینستاگرام خود باعث جلب توجه شبکه اینستاگرام شوید .

2 ــ تعادل در نرخ مشارکت :

توجه داشته باشید بین میزان فالوور های شما ، میزان لایک های شما ، میزان بازدید های شما و میزان کامنت هایی که برای شما در صفحه اینستاگرامتان وجود دارد. باید تعادل وجود داشته باشد . چرا اگر شما در صفحه اینستاگرام خود مقادیر بالایی فالوور داشته باشید. اما مقدار لایک های پایینی داشته باشید نرخ مشارکت در صفحه اینستاگرام شما همخوانی درست ندارد. و باعث از بین رفتن اعتماد کاربران نسبت به صفحه اینستاگرام شما می شود .

برای اینکه بتوانید نرخ مشارکت را در صفحه اینستاگرام خود در حالت طبیعی و مناسب نگهدارید. می توانید از خرید لایک ایرانی استفاده کنید .

3 ــ قرار گرفتن پست شما در آکسپلور :

اینکه با خرید لایک ایرانی پست شما در آکسپلور اینستاگرام قرار می گیرد .یکی از مهم ترین مزیت های خرید لایک ایرانی شمرده شده است . چرا که اگر میزان لایک های شما به مقادیر بسیار بالایی در اثر خرید لایک ایرانی افزایش پیدا کند. پس از اتمام سفارش شما این تعداد لایک بالا باعث می شود تا پست شما به صورت خودکار در آکسپلور اینستاگرام قرار بگیرد . این یکی از هوشمندانه ترین و مهم ترین الگوریتم های اینستاگرام است که باعث پیشرفت و موفقیت پیج هایی می شود که فعالیت بالا دارند .

قرار گرفتن پست شما در آکسپلور برای مدت طولانی و به صورت خودکار کار سختی نیست. تنها کافی است که در ساعت های اولیه ای که پست خود را ارائه می دهید .پست شما جذب کننده مقدار بسیار بالایی لایک اینستاگرام باشد تا بتواند به اینستاگرام ثابت کند که حاوی محتواهای مفیدی برای کاربران است .

4 ــ افزایش درآمد شما درصورت خرید لایک ایرانی :

هنگامی که شما خرید لایک ایرانی انجام می دهید . باعث می شود تا پست شما در دید افراد بسیار زیادی قرار بگیرد .و در شبکه اینستاگرام بهتر دیده بشود و یکی از نکات افزایش فالوور اینستاگرام شما نیز بهتر دیده شدن پست هایتان در شبکه اینستاگرام است .

اگر به دنبال فروش محصولات خود از طریق تبلیغات اینستاگرام هستید. می توانید خرید لایک ایرانی انجام بدهید تا اگر از مقدار کمی فالوور اینستاگرام نیز برخوردار هستید. پست شما توسط افراد زیادی دیده شود .

توجه داشته باشید افزایش درامد در کسب و کار شما تنها به خرید لایک ایرانی بستگی ندارد. بلکه شما باید علاوه بر خرید لایک ایرانی محتوای با کیفیت و تاثیر گذاری برای تبلیغات اینستاگرام خود ارائه بدهید تا کاربران اینستاگرام با مشاهده پست شما نه تنها آن را لایک کنند . بلکه به خرید کردن از شما تمایل پیدا کنند . همچنین خرید لایک ایرانی می تواند همانطور که گفته شد باعث افزایش فالوور های شما بشود . در کسب و کارهای آنلاین میزان فالوور هر فرد با میزان فروش محصولات او برابر می کند .اگر میزان فالوور های بالا داشته باشد میزان درامد بالاتری نیز خواهد داشت و اگر میزان فالوور های کمتری داشته باشد .میزان درامد کمتری خواهد داشت .

به این نکته توجه داشته باشید هنگامی که شما با خرید لایک ایرانی باعث بالا رفتن میزان لایک های خود می شوید . تنها لایک های شما نیست که افزایش پیدا می کند بلکه اعتماد کاربران اینستاگرام به شما نیز همراه تعداد این لایک ها تا برای خرید کردن از شما افزایش پیدا خواهد کرد .

خرید لایک ایرانی

شما می توانید با خرید لایک ایرانی برای کسب درآمد خود :

1 ــ تبلیغات اینستاگرام خود را در دید کاربران اینستاگرام قرار بدهید .

2 ــ با ارائه تبلیغات با کیفیت باعث جذب کشتری در اینستاگرام بشوید .

3 ــ برای بالا بردن مشتری های ثابت خود با افزایش فالوور اینستاگرام روبه رو می شوید .

4 ــ افزایش اعتبار شما و اعتماد کاربران اینستاگرام برای خرید کردن از شما .

http://followerpress.ir/?p=1164

Leave a comment